Skip to content

KURZY PREŠOV

Latino Lady Style

Bachata Lady Styling

začiatočníčky

Tanečný kurz pre všetky slečny a dámy, ktoré sa chcú naučiť, ako prejaviť svoju ženskosť v tanci. Na kurze vás naučím základy Bachaty, ako kroky, izolácie telom a styling. Predchádzajúce tanečné skúsenosti nie sú potrebné.

Latino Lady Style

Bachata Lady Styling

začiatočníčky

Tanečný kurz pre všetky slečny a dámy, ktoré sa chcú naučiť, ako prejaviť svoju ženskosť v tanci. Na kurze si osvojíš základy Bachaty, ktoré budeš môcť využiť na každom tanečnom parkete. Predchádzajúce tanečné skúsenosti nie sú potrebné.

Bachata Lady Styling

pokročilé tanečníčky

Tanečný kurz pre všetky slečny a dámy, ktoré dokážu zopakovať tanečné kroky/ pohyby po lektorke. Na kurze vás budem učiť choreografie na konkrétne skladby. Predchádzajúce tanečné skúsenosti sú vítané (nemusia byť v Bachate), avšak nie sú potrebné, ak sa dokážete rýchlo učiť. Ak ste v minulosti netancovali, odporúčam začať začiatočníckym kurzom.

Bachata Lady Style - pokročilí
KURZY PREŠOV

DANCE BODY TONE

Spáľte kalórie, rozprúďte energiu vo svojom tele a odreagujte sa na tanečnom kurze Dance Body Tone!

Tanečný kurz Dance Body Tone je hravou kombináciou tanca a spevňovacích cvikov na rytmickú hudbu, ktoré vám pomôžu dostať sa do formy a nabiť sa pozitívnou energiou 🙂.

RELAXAČNÁ JOGA

Body & Mind

Máte toho veľa a potrebovali by ste sa odreagovať? Joga je skvelý spôsob, ako zrelaxovať a zároveň urobiť niečo prospešné pre svoje telo a myseľ.
Prostredie soľnej jaskyne vám navyše pomôže podporiť vaše zdravie a imunitu.

KURZY PREŠOV
Platobná brána Comgate
Mastercard
Visa
© Barbora Mlčochová 2023
Všetky práva vyhradené.