Tanec mi prináša veľkú radosť a túto radosť chcem šíriť ďalej a zdieľať ju            s ostatnými 🙂

Volám sa Barbora Mlčochová a tancu sa venujem od svojho detstva. Moja tanečná cesta začala pred vchodom domu, v ktorom bývam. Mala som vtedy 6 rokov a s kamarátkou som sa chcela dohodnúť, kedy pôjdeme na ďalší deň vonku. Ona mi povedala, že bude mať tanečný tréning. Hneď to vo mne vzbudilo záujem a opýtala som sa, či by som mohla ísť s ňou. Kamarátka súhlasila a na druhý deň som absolvovala svoju prvú tanečnú hodinu. V tomto krúžku som si uvedomila, že tanec ma veľmi baví a že s veľkou pravdepodobnosťou sa stane súčasťou môjho života. A tak sa aj stalo 🙂

Po necelých 2 rokoch som prešla do inej tanečnej skupiny, ktorá mi ponúkla väčší priestor pre môj tanečný rozvoj. Prvé tanečné štýly, ktorým som sa venovala, boli Disco dance a Street dance. Neskôr k tomu pribudli aj Dance hall, Reggaeton a latinsko-americké tance.

Skúsenosti som získavala na celoslovenských a medzinárodných súťažiach, tanečných vystúpeniach (koncertoch, festivaloch cestovného ruchu, firemných večierkoch, plesoch), ako aj na tanečných workshopoch vedenými zahraničnými lektormi na Slovensku, v Prahe a v Londýne.

Moje prvé skúsenosti s vyučovaním tanca začali, keď som mala 16 rokov. Učila som hip-hop deti vo veku od 5 do 11 rokov v tanečnej škole Grimmy. Počas ďalších rokov som učila aj dospelých a iné tanečné štýly (Reggaeton, Salsu, Relaxačný tanec) na tanečných pobytoch a dovolenkách v Turecku, Chorvátsku a Poľsku.

V roku 2015 som absolvovala akreditovaný kurz Lektora tanca v Prahe, vďaka čomu môžem viesť vlastné tanečné kurzy.

Odvtedy som viedla hodiny Reggaetonu a Latino Lady Style Dance v University Dance Center a Prešovskom tanečnom centre, ako aj kurzy Kreatívneho tanca pre deti od 3 do 5 rokov v DII Marťanko.

Mojou túžbou a zároveň poslaním je zdieľať radosť, ktorú pri tanci cítim, s vami. Najkrajšou spätnou väzbou pre mňa je váš úsmev počas hodín. Pevne verím, že budem mať ešte veľa príležitostí zdieľať túto radosť s vami a že spoločne vytvoríme na hodinách atmosféru, kde sa budeme všetci cítiť dobre 🙂