Skip to content

KURZ DANCE BODY TONE

HRAVÉ TANEČNÉ CVIČENIE, KTORÉ ŤA BUDE BAVIŤ

Dopraj si pohyb, ktorý je pre teba prospešný.

✨ Nebaví Ťa monotónne cvičenie a zatiaľ sa Ti nepodarilo nájsť pohybovú aktivitu, ktorá by Ťa bavila?

✨ Cítiš, že potrebuješ rozhýbať svoje telo a podporiť svoju kondíciu a zdravie?

✨ Hľadáš druh pohybu, pri ktorom sa odreaguješ a zabavíš?

Ak si aspoň na jednu otázku odpovedala ÁNO, si na správnom mieste.

Tanečný kurz Dance Body Tone je účinnou kombináciou tanca a spevňovacích cvikov na chytľavú hudbu, ktorá Ti pomôže rozprúdiť energiu vo svojom tele, spáliť kalórie a nabiť sa dobrou náladou a radosťou 🙂

Kurz Dance Body Tone Ti pomôže:

cítiť viac radosti a spokojnosti, a to vďaka endorfínom (hormónom, ktoré sa vyplavujú pri pohybe) a ktoré sú zodpovedné za zlepšenie nálady,

nakopnúť metabolizmus a spáliť kalórie hravou formou bez toho, aby si musela opakovať monotónne pohyby,

uvoľniť stuhnuté svaly a rozhýbať svoje telo,

podporiť zdravie a imunitu – pravidelný pohyb pomáha zlepšovať kardiovaskulárne zdravie, znižovať krvný tlak a predchádzať ďalším chorobám, ako je napríklad osteoporóza, obezita, cukrovka, či depresia.

jednoducho, prirodzene a efektívne uvoľniť stres tým, že sa v Tvojom tele zníži hladina hormónu kortizol,

spoznať príjemnú komunitu žien, ktoré milujú hudbu a tanec.

Pre koho je určený kurz Dance Body Tone?

Kurz je určený pre ženy, ktoré:

➡ majú rady hudbu a tanec,

majú sedavé zamestnanie a cítia, že potrebujú rozhýbať svoje telo,

➡ majú stuhnuté krčné, chrbtové, či bedrové svaly a potrebujú ich uvoľniť,

➡ nemajú dostatok pohybu a hľadajú pohybovú aktivitu, ktorá ich bude baviť,

➡ potrebujú sa odreagovať a nabiť sa pozitívnou energiou.

Ako prebieha hodina Dance body tone?

Na začiatku sa rozcvičíme a pripravíme svoje telo na tréning.

Potom prejdeme na jednoduché tanečné zostavy v štýle Latino, Reggaeton, Dancehall, afrických a orientálnych tancov, ktoré budeme striedať so spevňovacími cvikmi.

Posledných 15 minút venujeme cvičeniu na podložke, kde sa ešte viac zameriame na tvarovanie stehien, zadku a brucha.

Celú hodinu zakončíme relaxačným strečingom, ktorý Ti pomôže ponaťahovať a zregenerovať svaly.

Online štúdio

Kedy a kde prebieha kurz?

stredy 18:25 – 19:25 (12.6. a 19.6.2024)

Môžeš si vybrať, či chceš na hodiny chodiť 1x alebo 2x týždenne. Takisto si môžeš vybrať aj deň (v prípade, že budeš chcieť chodiť 1x týždenne).

Ak napríklad pracuješ na zmeny a nevieš, či budeš môcť chodiť iba v pondelky alebo iba v stredy, v prihláške zaškrtni možnosť “DBT 1x týždenne pon/str”.

Pripojiť sa môžeš aj v priebehu kurzu – jednotlivé hodiny na seba nenadväzujú. 

Aká je cena?

Cena 2 tanečných hodín: 13 €

Cena 6-týždňového kurzu 1x týždenne: 39 € (pondelky)

Cena 6-týždňového kurzu 1x týždenne: 39 € (stredy)

Cena 6-týždňového kurzu 2x týždenne: 76 €

Kurz sa uhrádza vopred prevodom na účet. Tvoje miesto na kurze bude rezervované až po prijatí platby. Údaje ohľadom platby dostaneš e-mailom po vyplnení prihlášky. Ak sa pripojíš neskôr (v priebehu kurzu), uhradíš pomernú časť kurzu.

Ak si nie si istá, či je tento kurz pre Teba vhodný, môžeš si prísť vyskúšať prvú hodinu. Ak sa Ti bude páčiť, môžeš pokračovať v kurze ďalej. Aj v tomto prípade Ťa poprosím vyplniť prihlášku a do poznámky uviesť, že si chceš vyskúšať prvú hodinu. Cena skúšobnej hodiny je 7 € a je potrebné ju uhradiť vopred prevodom na účet.

Keďže kapacita je obmedzená, prednosť majú tí, ktorí sa prihlásia na celý kurz a uhradia ho vopred.

Zo skúseností z predchádzajúcich kurzov sa miesta rýchlo zapĺňajú, preto v prípade seriózneho záujmu odporúčam prihlásiť sa čo najskôr.

Čo si so sebou priniesť?

Pohodlné oblečenie, ktoré Ti umožňuje voľný pohyb a v ktorom sa dobre cítiš – tričko, legíny/kraťasy a botasky. V zimných mesiacoch odporúčam tričko s dlhým rukávom alebo mikinu, najmä zo začiatku hodiny, kým sa zahreješ. Tiež podložku na cvičenie a vodu.

Dance Body Tone

Volám sa Barbora Mlčochová

Som tanečnou lektorkou a pomáham ženám prežívať viac radosti v živote vďaka tancu.

Tancu sa venujem od svojho detstva. Za tie roky sa stal mojou vášňou a neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Prvé tanečné štýly, s ktorými som začala, boli Disco dance a Street dance. Neskôr k tomu pribudli aj Dance hall, Reggaeton, Latino a Kizomba. 

Časom som sa rozhodla zdieľať moju radosť z tanca s ostatnými. V roku 2015 som absolvovala akreditovaný kurz Lektora tanca v Prahe a potom som začala viesť kurzy v Prešove a neskôr online.

Moji klienti vyzdvihujú moju schopnosť vysvetliť kroky a pohyby zrozumiteľne a dopodrobna tak, aby tomu porozumel každý. Mojím zámerom je, aby ste sa na hodinách cítili príjemne a odchádzali z nich spokojné. 

Čo hovoria moje spokojné klientky

Dôležité informácie

Neabsolvované hodiny nie je možné presunúť do ďalšieho obdobia.

Zákazník má právo na nahradenie jednej vymeškanej hodiny v rámci aktuálne prebiehajúcich kurzov.

Ak je zákazník prihlásený na kurz Dance Body Tone 1x týždenne, môže si hodinu po dohode s lektorom nahradiť v druhom termíne za predpokladu, že na hodine je voľné miesto.

Ak je zákazník prihlásený na kurz Dance Body Tone 2x týždenne, môže si hodinu nahradiť po dohode s lektorom na prvej hodine kurzu Bachata pre začiatočníčky v ďalšom období.

V prípade, že zákazník nie je schopný absolvovať kurz z vážnych zdravotných dôvodov, môže za seba nájsť náhradníka a previesť kurz na inú osobu.

Ukážky

Často pýtané otázky

  • Ak nemáš problémy s pohybovým aparátom, ktoré by Ti bránili v pohybe/ tanci, tak áno. Veľa mojich klientiek je starších ako 40 rokov a tréningy zvládajú 😊.

  • Tréningy si môžeš prispôsobiť sebe a svojmu tempu. Nemusíš tancovať celý čas. V priebehu hodín dávam niekoľko prestávok na vydýchanie a napitie vody, ale pokojne si môžeš urobiť aj viac prestávok, ak to budeš potrebovať. Dôležité je, aby si počúvala svoje telo. Zároveň platí, že každou hodinou Ti to pôjde ľahšie, pretože Tvoja kondícia sa začne zlepšovať. Ak si nie si istá, či je to pre Teba vhodné, môžeš si prísť vyskúšať prvú hodinu a uvidíš, ako sa budeš cítiť.

  • Áno 😊. Kurz Dance Body Tone je vhodný pre všetky úrovne a teda aj pre začiatočníčky. Na hodinách ukazujem jednoduché kroky a pohyby, ktoré po mne opakujete. Tancujeme ich niekoľkokrát za sebou. Kroky si môžeš aj prispôsobiť, nemusíš ich tancovať presne podľa mňa, to nie je cieľom. Cieľom je, aby si si hodinu užila a s radosťou si zatancovala.

Platobná brána Comgate
Mastercard
Visa
© Barbora Mlčochová 2023
Všetky práva vyhradené.