DANCE BODY TONE

Barbora Mlčochová
  • Túžite spáliť kalórie a spevniť svoju postavu?
  • Chcete sa vo svojom tele cítiť pohodlne?
  • Hľadáte pohybovú aktivitu, pri ktorej sa odreagujete a zabavíte?

Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali ÁNO, ste na správnom mieste.

Tanečný kurz Dance Body Tone je účinnou kombináciou tanca a spevňovacích cvikov na skvelú hudbu, ktoré vám pomôžu dostať sa do formy a nabiť sa pozitívnou energiou 🙂

Kurz Dance Body Tone vám pomôže:

  • spáliť tuk a vytvarovať postavu vďaka účinnej kombinácii tanca a spevňovacích cvikov,
  • uvoľniť napätie a stres a nabiť sa pozitívnou energiou vďaka hravému cvičeniu na skvelú hudbu, ktoré vám zaručene vyplaví spústu endorfínov,
  • zvýšiť kondíciu a pohyblivosť tela.

Ako prebieha hodina Dance body tone?

Na začiatku sa rozcvičíme a pripravíme svoje telo na tréning.

Potom prejdeme na jednoduché tanečné choreografie v štýle Latino, Reggaeton, Dancehall, afrických a orientálnych tancov, ktoré budeme striedať so spevňovacími cvikmi.

Posledných 15 minút venujeme cvičeniu na podložke, kde sa ešte viac zameriame na tvarovanie stehien, zadku a brucha.

Celú hodinu zakončíme upokojujúcim strečingom, ktorý vám pomôže ponaťahovať a zregenerovať svaly.

Dance Body Tone

TERMÍNY KURZOV:

Kurz začína v pondelok 28.9.2020.

Hodiny prebiehajú v pondelky o 19:05 – 20:05 a štvrtky 18:30 – 19:30. Môžete si vybrať, či chcete hodiny navštevovať 1x alebo 2x týždenne. V prípade 1 hodiny si môžete vybrať aj deň.

MIESTO KONANIA:

ZŠ Kúpeľná, Malá telocvičňa

CENA:

Cena 7-týždňového kurzu 1x týždenne: 29 €

Cena 7-týždňového kurzu 2x týždenne: 49 €

ČO SI SO SEBOU PRINIESŤ:

Pohodlné oblečenie, ktoré vám umožňuje voľný pohyb a v ktorom sa dobre cítite – tričko, legíny/kraťasy a botasky. V zimných mesiacoch odporúčam tričko s dlhým rukávom alebo mikinu, najmä zo začiatku hodiny, kým sa zahrejete. Tiež podložku na cvičenie a vodu.

Barbora Mlčochová - profilová fotka

Volám sa Barbora Mlčochová

Som lektorkou tanca a jogy a pomáham ženám cítiť sa vo svojom tele príjemne a pohodlne vďaka pohybu – hravým tanečno-spevňovacím tréningom a relaxačnej joge.

Tancu sa venujem od svojho detstva. Za tie roky sa stal mojou vášňou a neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Keďže ma veľmi baví, rozhodla som sa zdieľať moju radosť z neho aj s ostatnými. Kurz Dance Body Tone je jedna z foriem tanca, ktorú učím.

Som známa svojím pokojným a priateľským prístupom a tým, že viem tanečné kroky vysvetliť dopodrobna tak, aby sa ich naučil každý.

Čo hovoria moje spokojné klientky

„Tanečné hodiny s Baškou sú úplne super – nabité tou správnou energiou a skvelej zábavy v rytme populárnej a veľmi chytľavej hudby. Je to mladá, veľmi šikovná, milá a priateľská baba, ktorá miluje tanec. Tancuje srdcom a dáva do toho všetko a to sa mi na nej najviac páči. Preto chodím k nej na kurzy už zopár rokov a nemôžem si to vynachváliť 🙂  Teším sa na každú jednu hodinu. Ak milujete spojenie tanca, skvelej hudby a cvičenia, tak si určite obľúbite Bašku a jej tanečné hodiny a budete sa radi vracať ako ja 🙂”

Nika Svatková

„Barborka je super trénerka, milá, ústretová, kamarátska baba. Cvičenia s ňou patria medzi moje NAJ rozhodnutia. Vďaka nim sa moje nie najmladšie telo uvoľnilo, cítim sa oveľa viac ohybnejšia. Mám pocit dobrej nálady a čistej mysle… 😉 Barborke zo ❤ ďakujem… 😘”

Referencia - Olinka Jesenková
Oľga Jesenková

„Keď sa srdce, vášeň a talent v tanci spojí, radosť, smiech a skvelá nálada sa počas jednej hodiny priam zdvojí. Hlavne, keď to vedie úžasná žena s veľkým ❤️, ktorá tanec miluje, vďaka nej si človek nielen tanec, ale aj pohyb nanovo zamiluje. Veľké ĎAKUJEM patrí Tebe Baška za profesionálny prístup, motiváciu, skvelé hodiny a chuť tancovať, ktorú som vďaka Tvojim hodinám opäť našla. 😊❤️ Prajem Ti veľa spokojných tanečníkov a hodín plných tanca, úsmevu, radosti a spokojnosti 🍀🦋”

Maťka Dudová