Momentálne pripravujem online priestor s tanečnými, spevňovacími a jogovými videami, podľa ktorých môžete cvičiť aj doma.

Získajte informáciu o spustení projektu, keď bude hotový a k tomu hravý tanečno-spevňovací online tréning zdarma, ktorý vám pomôže spáliť kalórie, spevniť celé telo a nabiť sa pozitívnou energiou.

DANCE BODY TONE

Barbora Mlčochová

Spáľte kalórie, rozprúďte energiu vo svojom tele a odreagujte sa na tanečnom kurze Dance Body Tone!

Tanečný kurz Dance Body Tone je účinnou kombináciou tanca a spevňovacích cvikov na skvelú hudbu, ktoré vám pomôžu dostať sa do formy a nabiť sa pozitívnou energiou 🙂

Na hodine vás čaká zahriatie, následne jednoduché opakujúce sa krokové kombinácie striedajúce sa so spevňovacími cvikmi a na záver strečing.

Budeme robiť aj cviky na zemi, preto odporúčam doniesť si podložku na cvičenie/ karimatku alebo deku.

KEDY

Tanečný kurz Dance Body Tone trvá od 30.3. do 21.5.2020 a prebieha v pondelok od 19:05 do 20:05 a štvrtok od 18:30 do 19:30 (môžete si vybrať, či chcete hodiny navštevovať 1x alebo 2x týždenne, rovnako aj deň). Vzhľadom na momentálnu situáciu môže dôjsť k zmene –  v takom prípade o tom budem informovať.

Je možné prihlásiť sa aj v priebehu kurzu.

KDE

ZŠ Kúpeľná, Prešov, Malá telocvičňa

CENA

Cena 7-týždňového kurzu 1x týždenne: 29 €

Cena 7-týždňového kurzu 2x týždenne: 49 €

ČO SI SO SEBOU PRINIESŤ

Pohodlné oblečenie, ktoré vám umožňuje voľný pohyb a v ktorom sa dobre cítite – tričko, legíny/ kraťasy/ tepláky, botasky alebo tenisky so svetlou podrážkou. A tiež vodu a podložku na cvičenie alebo deku.