Skip to content

Bachata Lady Styling  

pokročilé tanečníčky

Tanečný kurz Bachata Lady Styling
  • Máš predchádzajúce skúsenosti s tancom a chceš svoje tanečné schopnosti rozvíjať ďalej?
  • Túžiš po tom vyjadriť svoju osobnosť a ženskosť cez tanec? 🌹
  • Hľadáš miesto, kde sa naučíš nové tanečné choreografie?

Ak si aspoň na jednu otázku odpovedali ÁNO, si na správnom mieste.

Vďaka kurzu Bachata Lady Styling pre pokročilých:

  • naučíš sa nové tanečné zostavy na konkrétne skladby s využitím ženských prvkov a krokov, 
  • zlepšíš si svoju tanečnú techniku a svoju schopnosť pohybovať sa s ladnosťou a eleganciou,
  • tanec Ťa nabije radosťou a pozitívnou energiou, vďaka čomu sa budeš cítiš spokojnejšie a vyrovnanejšie,
  • spoznáš príjemnú komunitu žien, ktoré milujú hudbu a tanec.

Čo je to Bachata?

Bachata je latinsko-americký tanec, ktorý pochádza z Dominikánskej republiky. Môžeš ju tancovať aj sama, teda nepotrebuješ k tomu tanečného partnera. Veľkou výhodou Bachaty je, že pôsobí prirodzene, vďaka čomu ju môžeš využiť na akejkoľvek tanečnej párty, či v klube 💃.

Bachata je tiež veľmi vhodným tancom na podporenie, vyjadrenie a stelesnenie ženskosti 🌹, pretože využíva ladné a ženské pohyby, ako zvodné krúžky bokmi a hrudníkom, oblúčiky pleciami, vlnky telom, či elegantný styling rúk.

Tancuje sa buď na pôvodnú (dominikánsku) Bachata hudbu alebo na modernú (urban) hudbu 🎶. Tá pôvodná znie viac latinsko-americky. Urban hudba v sebe nesie prvky elektra, popu, R&B, či Reggaetonu.

A práve to robí Bachatu veľmi vďačným a univerzálnym tancom, pretože ju môžeš tancovať na hudbu s rôznou energiou a náladou, či už máš chuť na niečo hravé a rytmické alebo naopak pomalšie a zmyselné.

Ukážky z hodín (pokročilí)

Ako prebieha hodina Bachaty?

Na hodinách učím tanečné choreografie na konkrétne skladby. Jednotlivé prvky a kroky vysvetľujem pomaly a dopodrobna najprv na počítanie (bez hudby) a potom si to trénujeme spolu s hudbou.

Kurz je určený pre dámy. Predchádzajúce tanečné skúsenosti sú vítané (nemusia byť v Bachate, ak sa dokážeš rýchlo učiť). Ak sa však chceš naučiť Bachatu od základov, odporúčam začať kurzom Bachata Lady Styling pre začiatočníčky.

Kedy a kde prebiehajú hodiny?

MIESTO A ČAS KONANIA:

Lomnická 10, Prešov – klub Budo Katai

Štvrtok 18:30 – 19:30

Začíname 11.1.2024.

Pripojiť sa k nám môžeš aj v priebehu kurzu. V tom prípade ma, prosím, kontaktuj buď e-mailom na tanec@barboramlcochova.sk alebo 0903 625 316.

CENA:

Cena 6-týždňového kurzu: 47 €

Kurz sa uhrádza vopred prevodom na účet. Tvoje miesto na kurze bude rezervované až po prijatí platby.

ČO SI SO SEBOU PRINIESŤ:

Pohodlné oblečenie, ktoré Ti umožňuje voľný pohyb a v ktorom sa dobre cítiš – top, legíny/sukňa, tenisky alebo topánky na opätku (v ktorých dokážeš tancovať celú hodinu). Odporúčam obliecť sa tak, aby si sa cítila pekná a elegantná (samozrejme ak je to niečo, čo cítiš, chceš 😊).

Barbora Mlčochová - profilová fotka

Volám sa Barbora Mlčochová

Som certifikovanou tanečnou lektorkou a pomáham ženám prejaviť svoju ženskosť prostredníctvom tanca. 

Tancu sa venujem od svojho detstva. Za tie roky sa stal mojou vášňou a neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Prvé tanečné štýly, s ktorými som začala, boli Disco dance a Street dance. Neskôr k tomu pribudli aj Dance hall, Reggaeton, Latino a Kizomba. 

Časom som sa rozhodla zdieľať moju radosť z tanca s ostatnými. V roku 2015 som absolvovala akreditovaný kurz Lektora tanca v Prahe a potom som začala viesť kurzy v Prešove.

Moji klienti vyzdvihujú moju schopnosť vysvetliť kroky a pohyby zrozumiteľne a dopodrobna tak, aby tomu porozumel každý. Mojím zámerom je, aby ste sa na hodinách cítili príjemne a odchádzali z nich spokojné.

Čo hovoria moje spokojné klientky

Platobná brána Comgate
Mastercard
Visa
© Barbora Mlčochová 2023
Všetky práva vyhradené.