Skip to content

RELAXAČNÁ JOGA V SOĽNEJ JASKYNI

Relaxačná joga Landing page
  • Máte toho veľa, možno pociťujete stres a potrebujete si oddýchnuť?
  • Trápia vás stuhnuté svaly a zišlo by sa vám ich uvoľniť?
  • Chcete si posilniť svoju imunitu a zdravie?

Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali ÁNO, ste na správnom mieste.

Joga je skvelý spôsob, ako zrelaxovať a zároveň urobiť niečo prospešné pre svoje telo a myseľ.

Hodiny Relaxačnej jogy vám pomôžu:

  • uvoľniť stuhnuté svaly jemnými strečingovými cvikmi a jogovými pozíciami,
  • uvoľniť napätie a stres vďaka upokojujúcemu cvičeniu jogy, pri ktorom sa znižuje hladina hormónu kortizol (ten sa vylučuje vtedy, keď sme v strese),
  • podporiť zdravie a imunitu – jednak znížením hladiny hormónu kortizol a tiež vďaka prostrediu Soľnej jaskyne, kde sa zo soli uvoľňujú záporné ióny – tie majú priaznivý vplyv na zvýšenie odolnosti organizmu voči rôznym ochoreniam.

Ďalšie výhody Relaxačnej jogy v Soľnej jaskyni:

  • príjemné prostredie soľnej jaskyne – tlmené svetielka soľných lámp v stenách, “hviezdna obloha” na strope meniaca farbu, studnička so žblnkotajúcou vodou, relaxačná hudba,
  • na hodine ste štyria – čo ocenia aj tí, ktorým nevyhovujú veľké skupiny,
  • pozitívne účinky aromaterapie – počas hodiny je zapnutý difuzér, z ktorého sa uvoľňujú esencie 100% prírodných esenciálnych olejov – tie majú priaznivý účinok na naše fyzické telo aj psychiku.

Ako prebieha hodina Relaxačnej jogy?

Relaxačná joga Landing page

Hodina začína naladením a upokojením prostredníctvom dychových cvičení, vďaka ktorým sa môžete lepšie spojiť so svojím telom a “predýchať” sa do prítomného okamihu.

Jednotlivé jogové pozície a cviky sú zamerané na uvoľnenie a ponaťahovanie stuhnutých svalov, ako aj posilnenie stredu tela a chrbtových svalov. Hodina prebieha v pokojnom tempe. Na jej konci sa môžete tešiť na príjemnú relaxáciu.

Kurz je vhodný pre začiatočníkov aj pre mužov.

Hodiny sa konajú 1x týždenne.

TERMÍNY KURZOV:

Kapacita je obmedzená – 4 miesta na jeden kurz.

28.6. – 19.7.2022 (utorky o 19:20) – 4-týždňový kurz – plný

29.6. – 20.7.2020 (stredy o 17:00) – 4-týždňový kurz – plný

29.6. – 20.7.2020 (stredy o 18:10) – 4-týždňový kurz – 4 voľné miesta

MIESTO KONANIA:

Soľná jaskyňa – Konštantínova 17, Prešov

CENA:

Cena 4-týždňového kurzu: 35 €

ČO SI SO SEBOU PRINIESŤ:

Pohodlné oblečenie, ktoré vám umožňuje voľný pohyb a v ktorom sa dobre cítite – tričko, legíny/tepláky a ponožky. V zimných mesiacoch odporúčam tričko s dlhým rukávom alebo mikinu a dlhé nohavice. V jaskyni sú k dispozícii deky, na ktorých sa dá cvičiť. Ak chcete, môžete si priniesť vlastnú podložku alebo uterák (z hygienických dôvodov).

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE:

Vzhľadom na obmedzenú kapacitu v soľnej jaskyni je možné nahradiť si hodinu iba 1-krát v prípade, že sa uvoľní miesto na inej hodine a Vám bude daný termín vyhovovať. Ak Vám vyhovovať nebude alebo sa miesto na inej hodine neuvoľní, vieme Vám ponúknuť 1 vstup do soľnej jaskyne. 

Barbora Mlčochová - profilová fotka

Volám sa Barbora Mlčochová

Som lektorkou jogy a tanca a pomáham ženám cítiť sa vo svojom tele príjemne a pohodlne vďaka pohybu – relaxačnej joge a hravým tanečno-spevňovacím tréningom.

Tancu sa venujem od svojho detstva. Za tie roky sa stal mojou vášňou a neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Postupom času som sa začala venovať aj joge, ktorá mi pomáhala upokojiť moju myseľ a uvoľniť fyzické napätie. A to je dôvod, prečo som sa rozhodla zdieľať ju aj s ostatnými.

Čo hovoria moje spokojné klientky