Momentálne pripravujem online priestor s tanečnými, spevňovacími a jogovými videami, podľa ktorých môžete cvičiť aj doma.

Získajte informáciu o spustení projektu, keď bude hotový a k tomu hravý tanečno-spevňovací online tréning zdarma, ktorý vám pomôže spáliť kalórie, spevniť celé telo a nabiť sa pozitívnou energiou.

RELAXAČNÁ JOGA

Relaxačná joga

Máte toho veľa a potrebovali by ste si oddýchnuť? Joga je skvelý spôsob, ako zrelaxovať a zároveň urobiť niečo prospešné pre svoje telo a myseľ. Ak si vyberiete hodiny v Soľnej jaskyni, jej prostredie vám navyše pomôže podporiť zdravie a imunitu.

Hodina Relaxačnej jogy začína naladením prostredníctvom dychových cvičení, vďaka ktorým sa môžete napojiť na svoje telo a “predýchať” sa do prítomného okamihu. Prevediem vás lekciou, kde sa naučíte, ako počúvať svoje telo, vnímať dych, ponaťahovať a uvoľniť svoje svaly a zároveň ich aj posilniť. Budeme prechádzať cez základné jogové pozície zamerané na podporu jednotlivých častí tela. Hodina prebieha v pokojnom tempe. Na jej konci sa môžete tešiť na príjemnú relaxáciu.

Kurz je vhodný pre začiatočníkov aj pre mužov.

Hodiny sa konajú 1x týždenne.

Relaxačná joga v Soľnej jaskyni – Konštantínova 17, Prešov

KEDY:

Kapacita je obmedzená – 4 miesta na jeden kurz.

30.6. – 28.7.2020 (utorky o 18:10) – 5-týždňový kurz – 1 voľné miesto

30.6. – 28.7.2020 (utorky o 19:20) – 5-týždňový kurz – plný

2.7. – 30.7.2020 (štvrtky o 17:00) – 5-týždňový kurz – plný

2.7. – 30.7.2020 (štvrtky o 18:10) – 5-týždňový kurz – plný

✨ V prípade, že máte záujem o ranný alebo víkendový kurz, no nevyhovuje vám ponúknutý čas, kontaktujte ma na tanec@barboramlcochova.sk alebo 0903 625 316. Skúsime čas prispôsobiť.✨

CENA:

Cena 5-týždňového kurzu: 35 €

Tento kurz nie je súčasťou OPENCARD permanentky.

ČO SI SO SEBOU PRINIESŤ:

Pohodlné oblečenie, ktoré vám umožňuje voľný pohyb a v ktorom sa dobre cítite – tričko, legíny/tepláky a ponožky. V zimných mesiacoch odporúčam tričko s dlhým rukávom alebo mikinu a dlhé nohavice. V jaskyni sú k dispozícii deky, na ktorých sa dá cvičiť. Ak chcete, môžete si priniesť vlastnú podložku alebo uterák (z hygienických dôvodov).