Darujte radosť z tanca, zdravý pohyb a relax!

Urobte radosť svojej partnerke, mamke, dcére alebo kamarátke tým, že im darujete poukaz, ktorý môžu využiť na tanečné hodiny/ kurzy alebo hodiny jogy v Soľnej jaskyni.

Pre všetky ženy, ktoré:

  • sa chcú odreagovať a nabiť sa pozitívnou energiou,
  • potrebujú odbúrať stres a zrelaxovať telo a myseľ,
  • chcú spáliť kalórie a spevniť si svoje telo.

Pozrite si ukážku z našich hodín:

Dance Body Tone

Kizomba

Relaxačná joga v soľnej jaskyni

Čo o mne povedali:

“Tanečné hodiny s Baškou sú úplne super – nabité tou správnou energiou a skvelej zábavy v rytme populárnej a veľmi chytľavej hudby. Je to mladá, veľmi šikovná, milá a priateľská baba, ktorá miluje tanec. Tancuje srdcom a dáva do toho všetko a to sa mi na nej najviac páči. Preto chodím k nej na kurzy už zopár rokov a nemôžem si to vynachváliť 🙂  Teším sa na každú jednu hodinu. Ak milujete spojenie tanca, skvelej hudby a cvičenia, tak si určite obľúbite Bašku a jej tanečné hodiny a budete sa radi vracať ako ja :)” – Nika Svatková

Teraz ku každému darčekovému poukazu 1 tanečná hodina ZDARMA!

DARČEKOVÝ POUKAZ

na tanečné hodiny

Tento darčekový poukaz je možné zakúpiť v hodnote 4 €, 8 €, 16 €, 28 € alebo 45 €. Platí na tanečné kurzy s Barborou prebiehajúce na ZŠ Kúpeľná v Prešove (Dance Body Tone, Kizomba – viac informácií nájdete tu). Je možné použiť ho na ktorúkoľvek hodinu/ kurz podľa aktuálnej ponuky. V prípade vyššej ceny kurzu sa rozdiel doplatí. Poukaz nie je vymeniteľný za peniaze. Platí do 31.5.2019. Na požiadanie je možné upraviť darčekový poukaz podľa vašich predstáv (tanec@barboramlcochova.sk alebo 0903 625 316).

DARČEKOVÝ POUKAZ

na hodiny jogy

Tento darčekový poukaz je možné zakúpiť v hodnote 26,80 € (4 hodiny) alebo 33 € (5 hodín). Platí na kurzy jogy prebiehajúce v Soľnej jaskyni v Prešove podľa aktuálnej ponuky. Poukaz nie je vymeniteľný za peniaze. V prípade vyššej ceny kurzu sa rozdiel doplatí. Poukaz platí do 31.5.2019.
Na požiadanie je možné upraviť darčekový poukaz podľa vašich predstáv (tanec@barboramlcochova.sk alebo 0903 625 316).

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?