Momentálne pripravujem online priestor s tanečnými, spevňovacími a jogovými videami, podľa ktorých môžete cvičiť aj doma.

Získajte informáciu o spustení projektu, keď bude hotový a k tomu hravý tanečno-spevňovací online tréning zdarma, ktorý vám pomôže spáliť kalórie, spevniť celé telo a nabiť sa pozitívnou energiou.

BACHATA & KIZOMBA LADY STYLE

Latino_upravene1

Tanečný kurz pre všetky dámy, ktoré rady tancujú a dokážu zopakovať tanečné pohyby po lektorovi. Budeme sa učiť choreografie v štýle bachaty a kizomby. 

Bachata – pôvodom z Dominikánskej republiky, je tanec plný vášne a romantiky. Pri tanci sa využíva hlavne spodná časť tela vrátane bokov, vrchnou časťou tela sa tancuje o dosť menej. Pohyb bokov je veľmi dôležitý – považuje sa za dušu tanca.

Bachata sa zvykne tancovať v páre, ale tiež ako sólo. Takže si ju môžu zatancovať aj ženy, ktoré nemajú tanečného partnera.

Kizomba je známy angolský tanec, ktorý v sebe spája vášeň a zmyselnosť. Vyznačuje sa svojimi ladnými a jemnými pohybmi a dá sa úspešne tancovať už po naučení sa štyroch až piatich základných krokov. Dôraz sa kladie na pohyby panvy.

Kizomba sa tancuje na hudbu s romantickou melódiou a africkou rytmikou, ktorá je charakteristická svojím pomalým, príjemným a chytľavým rytmom.

Aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, kizomba je veľmi efektívna pri spevňovaní brušných svalov a je veľmi pravdepodobné, že po absolvovaní prvých hodín budete mať svalovku 😉

Kizomba síce nepatrí medzi latinsko-americké tance, no štýlovo je im podobná, a preto som sa ju rozhodla zaradiť do tohto kurzu.

Tanečný kurz Latino Lady Style trvá od 5.11. do 17.12.2019 a prebieha 1x týždenne – v utorok od 18:00 do 19:00.

Cena 7 týždňového kurzu: 28 €

Miesto konania: ZŠ Kúpeľná, Prešov, Malá telocvičňa

Čo si so sebou priniesť: Pohodlné tielko, či tričko, v ktorom sa dobre cítite a sukňu, šaty alebo legíny. Čo sa týka obuvi, cvičky/trampky alebo topánky na klinovom (plnom) opätku. A vodu.

UPOZORNENIE: Vzhľadom na novú podlahu v telocvični, nie je možné tancovať v topánkach na klasickom opätku.

Bachata

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?